KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik/collage 9177470
nr 917 7470
Miklós Szuhodovszky
(f. 1943), Sverige
Blandteknik/collage , Miklós Szuhodovszky (f. 1943), signerad 1978, 55x46
Miklós Szuhodovszky, född 1943, ungersk/svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
måndag 13 oktober 2014
kl 19:27:34
Miklós Szuhodovszky
Läs mer om Miklós Szuhodovszky